Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/kppo3/articles/crop-Y5vo3lHPs5Oy48v_180x130-0.png'
There was a problem loading image 'images/kppo3/articles/crop-Y5vo3lHPs5Oy48v_180x130-0.png'
crop-Y5vo3lHPs5Oy48v_180x130-0.png
PiS będzie sugerowało albo symulowało chęć debaty zasłaniając się różnymi warunkami byle tylko do tej debaty nie doszło – mówił poseł Adam Szejnfeld.

Adam Szejnfeld odniósł się do propozycji debaty dla Jarosława Kaczyńskiego, która padła z ust Donalda Tuska. – PiS tak często krytykuje PO, tak często prezentuje alternatywne propozycje, że warto o nich porozmawiać. Wcale się nie dziwię, że premier rządu proponuje przewodniczącemu partii opozycyjnej: „No to usiądźmy, porozmawiajmy” – mówił Adam Szejnfeld.

Chodzi o to, żeby porozmawiać i pokazać Polakom, co jest realne, a co nie. PiS moim zdaniem robi wielkie zamieszanie w głowach Polaków. W deklaracjach i teraz w swoim programie wypisuje rzeczy, które są kompletnie nierealne, ale miłe dla ucha. Ludzie lubią słuchać, że mogą być piękniejsi, bogatsi, mniej pracować i więcej zarabiać. Jeżeli tak, to porozmawiajmy, ale tak żeby ludzie mogli posłuchać i przekonać się, m czy to, co proponuje PiS jest realne. Ja uważam, że realne nie jest – wyjaśniał Adam Szejnfeld.

Jestem ciekaw, czy do tej debaty dojdzie. Jestem przekonany, że Jarosław Kaczyński boi się tego z wielu powodów. PiS będzie sugerowało albo symulowało chęć debaty zasłaniając się różnymi warunkami byle tylko do tego nie doszło – mówił poseł. (...)

Źródło: tvp.info


bg Image