Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/kppo3/articles/crop-xBdtGoPky19XR4q_180x130-0.png'
There was a problem loading image 'images/kppo3/articles/crop-xBdtGoPky19XR4q_180x130-0.png'
crop-xBdtGoPky19XR4q_180x130-0.png
Nie jestem optymistą co do tej debaty. PiS nie chce klasycznego „sprawdzam”. Nie chce wyliczenia, ile kosztuje ich program wyborczy – mówi Grzegorz Schetyna komentując propozycję prezesa PiS wspólnej debaty z premierem, ale przy udziale ekspertów.

Szef PiS Jarosław Kaczyński zaproponował premierowi Donaldowi Tuskowi debatę na temat służby zdrowia. Miałaby odbyć się 3 marca przy udziale ekspertów.

Zobaczymy, czy dojdzie do tej debaty i to będzie weryfikacja planów PiS, pomysłów i prężenia mięśni. Jeśli Jarosław Kaczyński ma ambicje, aby wygrać wybory, powinien mieć odwagę i stanąć do debaty oko w oko – mówił. Jego zdaniem nie ma lepszego sprawdzenia intencji, przygotowania i determinacji niż debata jeden na jeden. Grzegorz Schetyna podkreślał, że właśnie tak powinna być zorganizowana – jeden na jeden.

Grzegorz Schetyna przyznał jednak, że ma wątpliwości, czy do debaty dojdzie. – Nie jestem optymistą co do tej debaty. PiS nie chce klasycznego „sprawdzam”. Nie chce wyliczenia, ile kosztuje ich program wyborczy. Tak naprawdę jest projektem wirtualnym. Nie ma i nie będzie miał potwierdzenia w rzeczywistości. Więc jak najdłużej będzie mógł mówić o planach, prognozach, bez konkretnego policzenia pieniędzy, które na to są potrzebne i pokazania, że dzisiaj nie ma skąd ich wziąć – mówił Grzegorz Schetyna.

Źródło: tvp.info


bg Image