siemoniak6.png

"Macierewicz zażądał od Andrzeja Dudy ujawniana aneksu do raportu WSI, bo świetnie wie, że go nie ujawni. Macierewicz użył aneksu jako broni wobec prezydenta, żeby pokazać, że prezydent niby jest opleciony siecią WSI. PiS nie szanuje prezydenta Dudy widać to po relacjach - widać wyraźne konflikty z dwoma ministrami. Nie było nominacji 15 sierpnia. Pierwszy raz po latach 90 zablokowano nominację generalskie" - powiedział w programie "#RZECZoPOLITYCE" wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej Tomasz Siemoniak.

Słowo Macierewicza nie ma już żadnego znaczenia. Obiecywał śmigłowce, drony i wiele innych spraw. Teraz obiecuje raport o katastrofie smoleńskiej, przygotowany przez skompromitowanych czoków komisji z panem Barczyńskim na czele, który uciekł z Polski" - dodał polityk.

Tomasz Siemoniak był również pytany o kandydata opozycji na prezydenta Warszawy.

"Jeżeli wśród opozycji pojawi się kandydat na prezydenta Warszawy, który okaże się, że ma większe szansę na prezydenturę od Rafała Trzaskowskiego, to jesteśmy w stanie wycofać kandydata Platformy Obywatelskiej" - powiedział wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej.

Źródło: rp.pl


bg Image