augustyn2.png

"Znam Donalda Tuska i myślę, że to będzie dla niego trochę krępujące. To jest skromny człowiek ale na pewno będzie mu przyjemnie, że ludzie spontanicznie coś takiego organizują" - powiedziała poseł Urszula Augustyn w rozmowie z Janem Wróblem odnosząc się do powitania przez obywateli szefa Rady Europejskiej Donalda Tuska w Warszawie, który ma być przesłuchiwany w związku ze śledztwem dotyczącym byłych szefów Służby Kontrwywiadu Wojskowego. Dodała, że "przesłuchanie Donalda Tuska to akcja polityczna".

"Będzie ich zdecydowanie więcej i jestem przekonana, że ci, którzy opowiadają na temat Donalda Tuska przykre rzeczy na arenie międzynarodowej, nie ustaną w swoich dociekaniach. Wszyscy wiemy, że jest to polowanie na Donalda Tuska. Będą go gonić dopóki nie zrealizują na nim swojej zemsty" - podkreśliła Urszula Augustyn.

Posłanka była również pytana o system motywacyjny dla nauczycieli.

"Bardzo niedobrym zjawiskiem jest, że wszystkich traktujemy jednakowo bo 'się należy'. Ci najlepsi w pewnym sensie zostali ukarani. 14-ta pensja potraktowała ich dokładnie tak samo jak tych, którym się trochę nie chciało. System motywacyjny dla nauczycieli jest bardzo potrzebny" - zaznaczyła Urszula Augustyn.

Źródło: tokfm.pl

 


bg Image