augustyn2.png

„6 maja Platforma Obywatelska organizuje w Warszawie manifestację. Zapraszam wszystkich, którzy tak jak my uważają, że rządy Beaty Szydło są złe dla Polski” – mówiła posłanka Urszula Augustyn w „Poranku TVP INFO”.

Rozmówczyni Konrada Klarenbacha zwróciła uwagę, że gdyby zliczyć uczestników wszystkich manifestacji, jakie odbyły w czasie rządów PO-PSL, to by nie było tyle osób, co w czasie jednej demonstracji przeciwko PiS.

„Rząd PiS zasługuje na to, żeby zatrzymać jego destrukcję” – powiedziała Urszula Augustyn odnosząc się do wniosku o wotum nieufności wobec rządu Beaty Szydło, który złożyła Platforma Obywatelska. Posłanka podkreśliła, że Polacy nie chcą słuchać tylko tego, że Platforma punktuje błędy PiS, ale też to jakie ma propozycje dla Polaków.

W programie poruszony został temat relacji łączących Platformę Obywatelską z Nowoczesną. „Nowoczesną jest jedną z partii opozycyjnych. Nie widzę żadnej gry, która by się między nami toczyła. Naszym przeciwnikiem jest Prawo i Sprawiedliwość” – podkreśliła Urszula Augustyn.

Źródło: tvp.info


bg Image