Ileszczyna.png

 - To nie jest tak, jak Kaczyński myśli, że gdzieś leżą pieniądze w szufladkach. Te pieniądze są już zainwestowane, przecież OFE w naszym niejako imieniu je kupiły  - mówiła w "Poranku Radia TOK FM" Izabela Leszczyna.

Posłanka dodała, że „akcje spółki mają określoną wartość, niestety ona spada”. - Tu prezes Kaczyński ma rację, tylko nie zauważył, że spada dokładnie od roku, a więc od momentu kiedy prezydent Duda wygrał wybory i z giełdy odpłynęła 1/4 jej aktywów - podkreśliła.

- Prezes powiedział wyraźnie w sobotę, kto rządzi w Polsce – zaakcentowała Izabela Leszczyna. Wskazała, że „on czuje się tym, który odpowiada za wielką zmianę i jej dokonał, że wybrał Szydło na stanowisko premiera, bo ma talent medialny, że wskazał Andrzeja Dudę, bo też wydawało się, że społeczeństwo go kupi”.

- W końcu powiedział, że najważniejszy jest plan Morawieckiego. A co to takiego? Jest niczym innym jak Polskimi Inwestycjami Rozwojowymi, czyli pomysłem PO, tyle że napompowanym przez megalomanię prezesa i hurrapatriotyzm Morawieckiego – mówiła posłanka.

Źródło: tokfm.pl


bg Image