kopacz4.png

- Miotła polityczna wymiata setki tysięcy ludzi, dobrych fachowców, którzy są zastępowani kolegami partyjnymi Kaczyńskiego - powiedziała w programie "Kontrwywiad" wiceprzewodnicząca Platformy Obywatelskiej Ewa Kopacz, nawiązując do obstawiania przez PiS stanowisk w spółkach Skarbu Państwa.

W rozmowie z Konradem Piaseckim wiceprzewodnicząca odniosła się także do zaprezentowanego w Sejmie raportu PiS na temat rządów PO-PSL.

- Dlaczego nie mamy tego na papierze? Żaden z tych gości nie może powiedzieć wtedy, że się pomylił, został źle zrozumiany. Papier to jest papier. Trzeba się pod tym podpisać. Jak ktoś ma wiedzę i przekonanie, że ma rację, to niech położy te karty na stół - zaznaczyła Ewa Kopacz.

- Nie lekceważymy słów ministrów PiS. Ministrowie Platformy Obywatelskiej profesjonalnie odnosili się do tych zarzutów - zwróciła uwagę.

Nawiązując do wspólnych działań Platformy Obywatelskiej i Komitetu Obrony Demokracji wiceprzewodnicząca wskazała, że "wspólna siła przeciwko PiS-owi to jest jedyny sposób na to, żeby PiS odsunąć od władzy".

- Mając tak duży i doświadczony klub parlamentarny, wokół którego możemy budować sojusz całej opozycji - zaznaczyła.

Źródło: rmf24.pl


bg Image