Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/kppo3/wmediach/neumann.png'
There was a problem loading image 'images/kppo3/wmediach/neumann.png'
neumann.png

"– Mieliśmy przykłady, że można w czasie jednej nocy zmienić prawo w Polsce, a to dla biznesu, dla inwestycji ma kapitalne znaczenie – mówił w programie „Gość poranka” w TVP Info Sławomir Neumann, szef klubu parlamentarnego PO.

Plan wzmocnienia polskiej gospodarki autorstwa wicepremiera i ministra rozwoju Mateusza Morawieckiego nazwał „planem księgowego”. Podkreślił, że jedyną osobą, która ma realny wpływ na to, co dzieje się w Polsce, jest Jarosław Kaczyński, a nie ministrowie rządu Beaty Szydło.

Morawiecki przygotował plan rozwoju gospodarczego Polski. Jego filary to m.in. reindustrializacja, rozwój innowacyjnych firm i ekspansja zagraniczna. Planem we wtorek ma się zająć Rada Ministrów. 

– Nikt nie będzie inwestował poważnych pieniędzy w kraju, w którym nie może czuć się pewnie i przewidywalnie – tłumaczył Neumann. Jego zdaniem program Morawieckiego „brzmi dobrze”, ale należy poczekać, jak będzie z jego finansowaniem, ponieważ PiS przyzwyczaił nas, że „jego deklaracje różnią się od rzeczywistości”. (...)"

Źródło: tvp.info


bg Image