grupiski2.png

W najbliższym czasie spotka się Zarząd Krajowy Platformy Obywatelskiej, będziemy rozmawiali o wyniku, o tym co należy zrobić w najbliższych tygodniach – powiedział w „Poranku TOK FM” przewodniczący klubu PO Rafał Grupiński. Zwrócił uwagę, że zgodnie z tym co mówiła pani premier Ewa Kopacz wybory na przewodniczącego PO odbędzie się w nieodległym czasie po wyborach parlamentarnych.

Potrzebna jest dyskusja wewnętrzna. Od pewnego czasu nie mamy sekretarza generalnego – powiedział gość „Poranka TOK FM”. O tym się mówi od miesięcy i lat, że Grzegorz Schetyna może być ewentualnym przewodniczącym PO, ale sam musi zadeklarować czy będzie startował. Dobrze by było gdyby startował. Silne osobowości powinny rywalizować o przyszłość PO – stwierdził Rafał Grupiński. Potrzebna nam zmiana w sposobie działania i wyciągnięcie wniosków - dodał. 

Przewodniczący klubu PO powiedział, że Platforma Obywatelska dużo głosów straciła na rzecz Nowoczesnej Ryszarda Petru. To wynika z braku rozmów przed kampanią na temat wspólnego tworzenia list.

Źródło: tokfm.pl


bg Image