crop-68i99GrFbsm7p5d_180x130-0.png

Jest mało polityków, którzy reagują na zarzuty środowisk prawicowych. Ja mówię to co myślę – mówił w rozmowie z Monika Olejnik poseł Stefan Niesiołowski.

Monika Olejnik: A gościem Radia ZET jest Stefan Niesiołowski Platforma Obywatelska, szef sejmowej komisji obrony narodowej, witam Monika Olejnik, dzień dobry.

Stefan Niesiołowski: Dzień dobry pani, dzień dobry państwu.

Panie pośle, czy pan się nie zachowuje jak mucha plujka?

Nie, nie zachowuję się, jak mucha plujka.

Kiedy pan obraża...

Nikogo nie obrażam.

...dyrektora Rydzyka mówiąc o nim, że jest tępy nieuk

Nie, tego chyba nie powiedziałem

Powiedział pan.

No tak, to za to chamstwo na, przepraszam, a jak się zachowuje Tadeusz Rydzyk, kiedy murzyna jakiegoś tam znieważa i mówi o, murzyn gdzieś ty się nie mył, no przepraszam, no. Czy ja mam mówić, co na mój temat mówią, Platformy, premiera Tuska, że jest mordercą, no jak w ogóle można porównywać. Jakieś określenie, może rzeczywiście nieuprzejme do Tadeusza Rydzyka wobec pięciu lat twierdzenia, że premier jest mordercą, my jesteśmy złodziejami, czy ja mam cytować, pan Żaryn ten...

Biskup Michalik - krętacz.

Trudno to nazwać był jakiś konflikt, był jakiś...

Było tak, powiedział pan tak.

Ale było tak i był wywiad jakiś dość pokrętny, już nie pamiętam tematu.

Katechizm i śmierć, że śmierć jest w katechizmie, kara śmierci.

Tak mówił Michalik i coś kręcił, tak, no tak. Ale czy można porównywać pani redaktor obelgi, których codziennie, czy ja mam mówić, teraz właśnie „Gazeta Polska” przegrała proces, bo mnie porównała do Goebbelsa, ukazują się rysunki, gdzie jestem jako bolszewik w czapce czekisty, mordercy bolszewickiego, no jak można w ogóle porównywać, a premier Tusk jest ustawicznie znieważany, był i jest, jako morderca.

Ale jak jest pan znieważany, obrażany, czy trzeba obrażać innych panie pośle?

Nie ma takiej konieczności, ale ja w tym, co pani mówi nie widzę żadnej proporcji, ani nawet obrazy. No twierdzenie krętacz, no proszę wybaczyć...

Nieuk, tępy...

Tak, jeżeli to ma być, no to proszę sobie kupić „Gazetę Polską”, „Gazetę warszawską” i tam jest nieustannie, no ostatnio jestem rysowany, no to się nie nadaje do powtórzenia, no jak na jezdni leży jakiś człowiek i ja wyjadam wnętrzności, no coś nieprawdopodobnego, co oni wyprawiają. I ja mam się tłumaczyć, ja mam się czuć w ogóle w jakiś sposób do przeproszenia?

Posłowie PiS apelują do pani premier Ewy Kopacz żeby przestał pan być szefem sejmowej komisji obrony narodowej za obrażanie.

Tak, nikogo nie obraziłem.

Obraził pan ostatnio w „Kropce nad i” Joannę Lichocką, powiedział pan, że to są śmieci.

Nie, kłamią, śmieciami, przecież pani była przy tym...

To ja zacytuję dokładnie „Obrażenie pani Kopacz to jest hańba. To co robi Lichocka i inne pisowskie śmieci...”

Tam było dalej jeszcze, przecież to był kontekst tego zdjęcia, no to jest wyrwany fragment, tam chodziło o to zdjęcie, gdzie rzekomo jakaś, nie pamiętam niepokorni, czy niezależne nie pamiętam, nie rozróżniam tego czym się różni „wSieci” od „Gazety Polskiej”, jedno z tych, zdjęcie zamieścili, z którego wynikało, że...

Na tym zdjęciu był Donald Tusk i Władimir Putin, tak, to było z 10 kwietnia zdjęcie.

Tak i z tego wynikało, że Tusk zamordował Kaczyńskiego, no o czym my mówimy, to nie dotyczyło pani Lichockiej, kłamią, nawet nie umieją dobrze zacytować. (...)

Cała rozmowa: radiozet.pl

 


bg Image