crop-5ddaP6TBB1rUs62_180x130-0.png

- Ewa Kopacz jest kobietą zdecydowaną, chyba bardziej niż niejeden mężczyzna w tym rządzie - mówił w "Jeden na jeden" minister sportu Andrzej Biernat.

Andrzej Biernat podkreślał, że wszystkie decyzje dotyczące składu jej rządu będą samodzielne, a prezydent nie będzie ich blokował.

Poinformował,że oficjalnie nie rozmawiał z Ewą Kopacz o swojej przyszłości w rządzie. Choć przyznał, że przynajmniej jeszcze przez rok chciałby pozostać na stanowisku ministra.

- Jak będzie taka propozycja to nie odmówię, a jak nie, to się nie obrażę - powiedział.

Spółdzielnia? "Nic takiego nie ma"

Andrzej Biernat nie chciał jednak dyskutować o innych zmianach personalnych w rządzie Ewy Kopacz. Podkreślił, że wszystkie decyzje nowej premier będą samodzielne. - Kopacz jest kobietą zdecydowaną, chyba bardziej niż niejeden mężczyzna w tym rządzie - stwierdził. - Nie wierzę, że prezydent będzie blokował jakąkolwiek kandydaturę Kopacz - dodał.

Minister zaprzeczał, by wewnątrz Platformy Obywatelskiej istniały rywalizujące ze sobą grupy interesów. Pytany, czy istnieje w PO tzw. "spółdzielnia", odpowiedział: - Nic takiego nie ma. Mogą być tylko ludzie, którzy się przyjaźnią, znają, mają wspólne tematy do rozmowy i obszar zainteresowania. (...)

Źródło: tvn24.pl


bg Image