c_710_0_16777215_00_images_kppo3_aktualnosci_popieramkomorowskiego1.png

Platforma Obywatelska wyraziła poparcie dla prezydenta Bronisława Komorowskiego, który ubiega się o reelekcję.

Premier Ewa Kopacz podkreśliła, że decyzja o poparciu kandydatury Bronisława Komorowskiego nie jest trudna. "Po prostu powtarzamy to, co uczyniliśmy w 2010 roku, gdy obecny pan prezydent uzyskał w wyborach nasze poparcie" - mówiła. "Z dumą możemy powiedzieć: nie pomyliliśmy się" - zaznaczyła premier Ewa Kopacz.

"Deklaruję w imieniu całej Platformy - stoimy za panem murem i zrobimy wszystko, by nadchodzące wybory prezydenckie były naszym wspólnym sukcesem. W dobrych pięciu latach prezydentury, które zyskują tak dużą aprobatę Polaków, jest przede wszystkim ogromny wysiłek prezydenta, jego umiejętności negocjacyjnych, spokoju i rozwagi, nowoczesnego patriotyzmu i dobrego rozumienia dzisiejszego świata i Europy" - podkreśliła przewodnicząca Platformy Obywatelskiej.

Zdaniem szefowej rządu sukces Bronisława Komorowskiego to także sukces filozofii, która od początku towarzyszyła Platformie. Jak mówiła, idee, które w 2001 roku przyświecały tworzącym PO, w dalszym ciągu są aktualne. "Śmiem twierdzić, że może dzisiaj nawet bardziej aktualne niż wtedy" - powiedziała premier Ewa Kopacz.

Zapraszamy na oficjalną stronę internetową kandydata na prezydenta Bronisława Komorowskiego;

popieramKomorowskiego.pl


bg Image